20 let s Vámi

Volné pozice

Servisní technik TZB

Pracovní náplň:

  • Servis TZB v rámci našich zakázek v oboru čistých prostor (vzduchotechnika, chlazení, vytápění, případně i MaR)
  • Technická podpora a poradenská činnost zákazníkům
  • Řešení akutních problémů
  • Částečně činnost stavbyvedoucího při realizaci zakázek

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v technických oborech
  • Předchozí zkušenosti v oblasti servisu
  • Dobrá orientace v technické dokumentaci
  • Orientace v oboru čistých prostor
  • Znalost práce na PC – MS Office (Word, Excel)
  • Schopnost samostatného fungování
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Práci v zajímavém oboru
  • Dobré finanční ohodnocení

Stavbyvedoucí

  • Dohled a řízení prací na stavbě (koordinace, plánování, kontrola)
  • Koordinace a řízení subdodavatelů
  • Jednání s projektanty, TDI, technickým úsekem, investory a dalšími účastníky výstavby
  • Účast na koordinačních schůzkách s investory
  • Dohled nad dodržováním technických a ekonomických parametrů
  • Odpovědnost za výsledek projektů
  • Vedení příslušné dokumentace (stavební deník, hlášení, výkazy, aj.)

Požadujeme:

  • Autorizovaný technik výhodou
  • Praxe v oboru
  • Porozumění a orientace v technické dokumentaci
  • Znalost práce na PC – MS Office (Word, Excel) uživatelsky
  • Schopnost samostatného řízení výstavby
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

Rovněž nabízíme i pracovní uplatnění či praxi pro studenty a absolventy příbuzných technických oborů.

Aktuality

12. 12. 2015 - Nová adresa

Naše společnost od 28. srpna 2014 přesunula svou kancelář a nově sídlí v areálu Kunratické tvrze, na adrese Golčova 1/2, PSČ 148 00, na Praze 4. V případě zasílání zásilek, prosím použijte tuto adresu. Telefonické nebo e-mailové kontakty zůstávají beze změny.

Děkujeme a budeme se na Vás těšit.

30. 11. 2015 - Dokončili jsme zakázku na rozšíření čistých prostor pro vývoj vakcín a biohazardových prostor pro infekční zvířetník, více naleznete v referencích.

31. 2. 2014 - Dokončili jsme zakázku vybudování čistých prostor pro výrobu netkané formy oxidované celulózy.

29. 1. 2014 - Počátkem roku 2014 jsme dokončili výstavbu čistých prostor pro výrobu nanovláken, více informací naleznete v referencích.